Volejbal Nivnice

oficiální weblog nivnického volejbalu

18.08.2007
ČESTICE, mistrovství republiky vesnických družstev

Třetí srpnový víkend se konal mistrovský turnaj vesnických volejbalových družstev. Nivnice se tohoto turnaje účastnila s nemalým cílem, a to obhájit loňské první místo. Do turnaje jsme nastupovali téměř ve stejné sestavě jako loni a většina soupeřů tu také nebyla poprvé. V sobotní rozehře vše nasvědčovalo tomu že můžeme pomýšlet na první mety. V neděli se ovšem nastupovalo s těžšími soupeři a rozhodovala každá maličkost. Po spočítání balonů a vyjetí výsledných tabulek bylo rozhodnuto. O dva míče nám uniklo první místo a o jeden balon druhé. Převzaly jsme pohár za třetí místo a s heslem nemusí pršet stačí když kape, jsme jeli domů.

Fotodokumentaci můžete vidět na http://www.charvatova.cz/

cesticeCelý příspěvek

09.08.2007
večerní brigáda

Ve čtvrtek po namáhavém deblu. Jsme si dali menší brigádu. Vyčistili jsme kurty od spadaného listí a celkově uklidili hřiště.

Celý příspěvek

04.08.2007
Volejbalový memoriál v Kobylí

Od sobotního rána probíhal každoroční turnaj ve volejbale v Kobylí. Zúčastnilo se 8 družstev včetně Nivnice.  Na lákavou první cenu v podobě pečeného selátka, jsme si museli nechat zajít chuť neboť po ztrátě možnosti bojovat o zlato jsme turnaj dohráli pouze z povinnosti. V celkovém umístění na čtvrtém místě, nám dieta jen prospěje.

oficiální fotodokumentaceCelý příspěvek