Volejbal Nivnice

oficiální weblog nivnického volejbalu

30.09.2007
Bowling Starý Hrozenkov

Ve čtvrtek jsme sehráli bowlingový turnaj na počest oslavy doktorových narozenin. Dvě dráhy na Hrozenkově jsme týrali čtyři hodiny. V posledním rozhodujícím kole se všechno otočilo a ti co celou dobu hráli na špici se vyměnili s druhou polovinou tabulky. umístění Marcel, Mira, Ben, Skybob, Trada ...

oslava



Celý příspěvek

Tabulka Zahájení soutěže 2007/2008


Skupina ZLK-M

p.družstvozápasůVPSsetymíčebody
1.TJ Bojkovice 00000:00:00
2.VK Austin Vsetín 00000:00:00
3.VSK Staré Město B00000:00:00
4.TJ Nivnice 00000:00:00
5.VK Napajedla 00000:00:00
6.TJ Sokol Troubky 00000:00:00
7.Sokol Uh.Brod 00000:00:00
8.SK Spartak Hulín 00000:00:00

 1. kolo
113.10. 09:00SK Spartak Hulín -TJ Bojkovice  Škrabal J.
214.10. 11:00VK Austin Vsetín -Sokol Uh.Brod  Pavlica B.
313.10. 11:00VSK Staré Město B-TJ Sokol Troubky  Straka P.
413.10. 09:00TJ Nivnice -VK Napajedla  Bemer K.
 2. kolo
513.10. 13:00SK Spartak Hulín -TJ Bojkovice  Škrabal J.
614.10. 15:00VK Austin Vsetín -Sokol Uh.Brod  Pavlica B.
713.10. 15:00VSK Staré Město B-TJ Sokol Troubky  Straka P.
813.10. 13:00TJ Nivnice -VK Napajedla  Bemer K.
 3. kolo
920.10. 10:00VK Napajedla -SK Spartak Hulín  Prokopec V.
1020.10. 10:00TJ Nivnice -TJ Sokol Troubky  Brulík J.
1120.10. 10:00Sokol Uh.Brod -VSK Staré Město B Bemer K.
1220.10. 10:00TJ Bojkovice -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
 4. kolo
1320.10. 13:00VK Napajedla -SK Spartak Hulín  Prokopec V.
1420.10. 13:00TJ Nivnice -TJ Sokol Troubky  Brulík J.
1520.10. 13:00Sokol Uh.Brod -VSK Staré Město B Bemer K.
1620.10. 13:00TJ Bojkovice -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
 5. kolo
1727.10. 09:00SK Spartak Hulín -VK Austin Vsetín  Hložková J.
1827.10. 11:00VSK Staré Město B-TJ Bojkovice  Straka P.
1927.10. 10:00TJ Nivnice -Sokol Uh.Brod  Bemer K.
2027.10. 10:00VK Napajedla -TJ Sokol Troubky  Chlubná P.
 6. kolo
2127.10. 13:00SK Spartak Hulín -VK Austin Vsetín  Hložková J.
2227.10. 15:00VSK Staré Město B-TJ Bojkovice  Straka P.
2327.10. 13:00TJ Nivnice -Sokol Uh.Brod  Bemer K.
2427.10. 13:00VK Napajedla -TJ Sokol Troubky  Chlubná P.
 7. kolo
2511.11. 10:00TJ Sokol Troubky -SK Spartak Hulín  Ticháček J.
2610.11. 10:00Sokol Uh.Brod -VK Napajedla  Šabršula K.
2710.11. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice  Bemer K.
2810.11. 11:00VK Austin Vsetín -VSK Staré Město B Bělocký A.
 8. kolo
2911.11. 13:00TJ Sokol Troubky -SK Spartak Hulín  Ticháček J.
3010.11. 13:00Sokol Uh.Brod -VK Napajedla  Šabršula K.
3110.11. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice  Bemer K.
3210.11. 15:00VK Austin Vsetín -VSK Staré Město B Bělocký A.
 9. kolo
3317.11. 11:00SK Spartak Hulín -VSK Staré Město B Zaoral K.
3417.11. 10:00TJ Nivnice -VK Austin Vsetín  Močička M.
3517.11. 10:00VK Napajedla -TJ Bojkovice  Hložková J.
3618.11. 10:00TJ Sokol Troubky -Sokol Uh.Brod  Ernst I.
 10. kolo
3717.11. 15:00SK Spartak Hulín -VSK Staré Město B Zaoral K.
3817.11. 13:00TJ Nivnice -VK Austin Vsetín  Močička M.
3917.11. 13:00VK Napajedla -TJ Bojkovice  Hložková J.
4018.11. 13:00TJ Sokol Troubky -Sokol Uh.Brod  Ernst I.
 11. kolo
4124.11. 10:00Sokol Uh.Brod -SK Spartak Hulín  Brulík J.
4201.12. 10:00TJ Bojkovice -TJ Sokol Troubky  Ogrodník Z.
4324.11. 09:00VK Austin Vsetín -VK Napajedla  Laža P.
4424.11. 09:00VSK Staré Město B-TJ Nivnice  Močička M.
 12. kolo
4524.11. 13:00Sokol Uh.Brod -SK Spartak Hulín  Brulík J.
4601.12. 13:00TJ Bojkovice -TJ Sokol Troubky  Ogrodník Z.
4724.11. 13:00VK Austin Vsetín -VK Napajedla  Laža P.
4824.11. 13:00VSK Staré Město B-TJ Nivnice  Močička M.
 13. kolo
4908.12. 11:00SK Spartak Hulín -TJ Nivnice  Chlubná P.
5008.12. 10:00VK Napajedla -VSK Staré Město B Deďo J.
5109.12. 10:00TJ Sokol Troubky -VK Austin Vsetín  Blaťák J.
5208.12. 10:00Sokol Uh.Brod -TJ Bojkovice  Bemer K.
 14. kolo
5308.12. 15:00SK Spartak Hulín -TJ Nivnice  Chlubná P.
5408.12. 13:00VK Napajedla -VSK Staré Město B Deďo J.
5509.12. 13:00TJ Sokol Troubky -VK Austin Vsetín  Blaťák J.
5608.12. 13:00Sokol Uh.Brod -TJ Bojkovice  Bemer K.
 15. kolo
5719.01. 10:00TJ Bojkovice -SK Spartak Hulín  Bemer K.
5819.01. 10:00Sokol Uh.Brod -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
5920.01. 10:00TJ Sokol Troubky -VSK Staré Město B Chytil A.
6019.01. 10:00VK Napajedla -TJ Nivnice  Deďo J.
 16. kolo
6119.01. 13:00TJ Bojkovice -SK Spartak Hulín  Bemer K.
6219.01. 13:00Sokol Uh.Brod -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
6320.01. 13:00TJ Sokol Troubky -VSK Staré Město B Chytil A.
6419.01. 13:00VK Napajedla -TJ Nivnice  Deďo J.
 17. kolo
6526.01. 09:00SK Spartak Hulín -VK Napajedla  Sklenář M.
6627.01. 10:00TJ Sokol Troubky -TJ Nivnice  Škoda V.
6726.01. 10:00VSK Staré Město B-Sokol Uh.Brod  Straka P.
6826.01. 11:00VK Austin Vsetín -TJ Bojkovice  Sláčik J.
 18. kolo
6926.01. 13:00SK Spartak Hulín -VK Napajedla  Sklenář M.
7027.01. 13:00TJ Sokol Troubky -TJ Nivnice  Škoda V.
7126.01. 13:00VSK Staré Město B-Sokol Uh.Brod  Straka P.
7226.01. 15:00VK Austin Vsetín -TJ Bojkovice  Sláčik J.
 19. kolo
7302.02. 10:00VK Austin Vsetín -SK Spartak Hulín  Laža P.
7403.02. 10:00TJ Bojkovice -VSK Staré Město B Šabršula K.
7502.02. 10:00Sokol Uh.Brod -TJ Nivnice  Bemer K.
7603.02. 10:00TJ Sokol Troubky -VK Napajedla  Chlubná P.
 20. kolo
7702.02. 13:00VK Austin Vsetín -SK Spartak Hulín  Laža P.
7803.02. 13:00TJ Bojkovice -VSK Staré Město B Šabršula K.
7902.02. 13:00Sokol Uh.Brod -TJ Nivnice  Bemer K.
8003.02. 13:00TJ Sokol Troubky -VK Napajedla  Chlubná P.
 21. kolo
8109.02. 09:00SK Spartak Hulín -TJ Sokol Troubky  Hřebačka J.
8209.02. 10:00VK Napajedla -Sokol Uh.Brod  Prokopec V.
8309.02. 10:00TJ Bojkovice -TJ Nivnice  Bemer K.
8409.02. 10:00VSK Staré Město B-VK Austin Vsetín  Močička M.
 22. kolo
8509.02. 13:00SK Spartak Hulín -TJ Sokol Troubky  Hřebačka J.
8609.02. 13:00VK Napajedla -Sokol Uh.Brod  Prokopec V.
8709.02. 13:00TJ Bojkovice -TJ Nivnice  Bemer K.
8809.02. 13:00VSK Staré Město B-VK Austin Vsetín  Močička M.
 23. kolo
8916.02. 09:00VSK Staré Město B-SK Spartak Hulín  Straka P.
9016.02. 10:00VK Austin Vsetín -TJ Nivnice  Pavlica B.
9116.02. 10:00TJ Bojkovice -VK Napajedla  Bemer K.
9216.02. 10:00Sokol Uh.Brod -TJ Sokol Troubky  Šabršula K.
 24. kolo
9316.02. 13:00VSK Staré Město B-SK Spartak Hulín  Straka P.
9416.02. 13:00VK Austin Vsetín -TJ Nivnice  Pavlica B.
9516.02. 13:00TJ Bojkovice -VK Napajedla  Bemer K.
9616.02. 13:00Sokol Uh.Brod -TJ Sokol Troubky  Šabršula K.
 25. kolo
9708.03. 10:00SK Spartak Hulín -Sokol Uh.Brod  Zaoral K.
9809.03. 10:00TJ Sokol Troubky -TJ Bojkovice  Hložková J.
9908.03. 10:00VK Napajedla -VK Austin Vsetín  Valoušek P.
10008.03. 10:00TJ Nivnice -VSK Staré Město B Bemer K.
 26. kolo
10108.03. 13:00SK Spartak Hulín -Sokol Uh.Brod  Zaoral K.
10209.03. 13:00TJ Sokol Troubky -TJ Bojkovice  Hložková J.
10308.03. 13:00VK Napajedla -VK Austin Vsetín  Valoušek P.
10408.03. 13:00TJ Nivnice -VSK Staré Město B Bemer K.
 27. kolo
10515.03. 11:00TJ Nivnice -SK Spartak Hulín  Šabršula K.
10615.03. 09:00VSK Staré Město B-VK Napajedla  Darmovzal P.
10715.03. 10:00VK Austin Vsetín -TJ Sokol Troubky  Dočkal Z.
10815.03. 10:00TJ Bojkovice -Sokol Uh.Brod  Ogrodník Z.
 28. kolo
10915.03. 15:00TJ Nivnice -SK Spartak Hulín  Šabršula K.
11015.03. 13:00VSK Staré Město B-VK Napajedla  Darmovzal P.
11115.03. 13:00VK Austin Vsetín -TJ Sokol Troubky  Dočkal Z.
11215.03. 13:00TJ Bojkovice -Sokol Uh.Brod  Ogrodník Z.

Tabulka Zahájení soutěže 2007/2008


Skupina ZLK-ZKY-A

Místo konání : Sportovní hala Uherské Hradiště. Neděle 7.10.2007.

p.družstvozápasůVPSsetymíčebody
1.VSC Zlín A00000:00:00
2.TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A00000:00:00
3.SK Slavičín00000:00:00
4.TJ Nivnice00000:00:00
Pozor, tato skupina se hraje na 2 vítězné sety!
 1. kolo
107.10. 09:00VSC Zlín A-Nivnice  
207.10. 09:00Uh.Hradiště A-Slavičín  
 2. kolo
307.10. 09:00Nivnice-Slavičín  
407.10. 09:00VSC Zlín A-Uh.Hradiště A  
 3. kolo
507.10. 09:00Uh.Hradiště A-Nivnice  
607.10. 09:00Slavičín-VSC Zlín A  
 4. kolo
730.11. 00:00 -   
830.11. 00:00 -   
 5. kolo
930.11. 00:00 -   
1030.11. 00:00 -   
 6. kolo
1130.11. 00:00 -   
1230.11. 00:00 -

Tabulka Zahájení soutěže 2007/2008


Skupina ZLK-ZCI

p.družstvozápasůVPSsetymíčebody
1.VSC Zlín A00000:00:00
2.TJ Bojkovice A00000:00:00
3.TJ Bojkovice B00000:00:00
4.VSC Zlín B00000:00:00
5.TJ Nivnice 00000:00:00
6.TJ Bojkovice C00000:00:00
 1. kolo
113.10. 10:00VSC Zlín A-TJ Bojkovice C Gresl J.
214.10. 09:00TJ Bojkovice A-TJ Nivnice  Ogrodník Z.
314.10. 09:00TJ Bojkovice B-VSC Zlín B Zimmermann T.
 2. kolo
413.10. 13:00VSC Zlín A-TJ Bojkovice C Gresl J.
514.10. 12:00TJ Bojkovice A-TJ Nivnice  Ogrodník Z.
614.10. 12:00TJ Bojkovice B-VSC Zlín B Zimmermann T.
 3. kolo
727.10. 10:00VSC Zlín A-TJ Bojkovice A Matoušek J.
821.10. 09:00TJ Bojkovice C-VSC Zlín B Ogrodník Z.
927.10. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice B Brulík J.
 4. kolo
1027.10. 13:00VSC Zlín A-TJ Bojkovice A Matoušek J.
1121.10. 12:00TJ Bojkovice C-VSC Zlín B Ogrodník Z.
1227.10. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice B Brulík J.
 5. kolo
1310.11. 10:00TJ Bojkovice A-TJ Bojkovice C Ogrodník Z.
1410.11. 09:00TJ Bojkovice B-VSC Zlín A Brulík J.
1511.11. 09:00VSC Zlín B-TJ Nivnice  Valihrach M.
 6. kolo
1610.11. 13:00TJ Bojkovice A-TJ Bojkovice C Ogrodník Z.
1710.11. 12:00TJ Bojkovice B-VSC Zlín A Brulík J.
1811.11. 12:00VSC Zlín B-TJ Nivnice  Valihrach M.
 7. kolo
1917.11. 09:00TJ Bojkovice A-TJ Bojkovice B Ogrodník Z.
2017.11. 09:00TJ Bojkovice C-TJ Nivnice  Zimmermann T.
2124.11. 10:00VSC Zlín A-VSC Zlín B Valihrach M.
 8. kolo
2217.11. 12:00TJ Bojkovice A-TJ Bojkovice B Ogrodník Z.
2317.11. 12:00TJ Bojkovice C-TJ Nivnice  Zimmermann T.
2424.11. 13:00VSC Zlín A-VSC Zlín B Valihrach M.
 9. kolo
2502.12. 09:00TJ Bojkovice B-TJ Bojkovice C Zimmermann T.
2608.12. 10:00VSC Zlín B-TJ Bojkovice A Matoušek J.
2708.12. 10:00TJ Nivnice -VSC Zlín A Brulík J.
 10. kolo
2802.12. 12:00TJ Bojkovice B-TJ Bojkovice C Zimmermann T.
2908.12. 13:00VSC Zlín B-TJ Bojkovice A Matoušek J.
3008.12. 13:00TJ Nivnice -VSC Zlín A Brulík J.
 11. kolo
3119.01. 10:00TJ Bojkovice C-VSC Zlín A Ogrodník Z.
3219.01. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice A Brulík J.
3319.01. 10:00VSC Zlín B-TJ Bojkovice B Gresl J.
 12. kolo
3419.01. 13:00TJ Bojkovice C-VSC Zlín A Ogrodník Z.
3519.01. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice A Brulík J.
3619.01. 13:00VSC Zlín B-TJ Bojkovice B Gresl J.
 13. kolo
3727.01. 09:00TJ Bojkovice A-VSC Zlín A Ogrodník Z.
3802.02. 10:00VSC Zlín B-TJ Bojkovice C Gresl J.
3927.01. 09:00TJ Bojkovice B-TJ Nivnice  Zimmermann T.
 14. kolo
4027.01. 12:00TJ Bojkovice A-VSC Zlín A Ogrodník Z.
4102.02. 13:00VSC Zlín B-TJ Bojkovice C Gresl J.
4227.01. 12:00TJ Bojkovice B-TJ Nivnice  Zimmermann T.
 15. kolo
4316.02. 10:00TJ Bojkovice C-TJ Bojkovice A Ogrodník Z.
4416.02. 10:00VSC Zlín A-TJ Bojkovice B Valihrach M.
4516.02. 10:00TJ Nivnice -VSC Zlín B Brulík J.
 16. kolo
4616.02. 13:00TJ Bojkovice C-TJ Bojkovice A Ogrodník Z.
4716.02. 13:00VSC Zlín A-TJ Bojkovice B Valihrach M.
4816.02. 13:00TJ Nivnice -VSC Zlín B Brulík J.
 17. kolo
4902.03. 09:00TJ Bojkovice B-TJ Bojkovice A Zimmermann T.
5001.03. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice C Bemer K.
5101.03. 10:00VSC Zlín B-VSC Zlín A Matoušek J.
 18. kolo
5202.03. 12:00TJ Bojkovice B-TJ Bojkovice A Zimmermann T.
5301.03. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice C Bemer K.
5401.03. 13:00VSC Zlín B-VSC Zlín A Matoušek J.
 19. kolo
5516.03. 09:00TJ Bojkovice C-TJ Bojkovice B Zimmermann T.
5616.03. 09:00TJ Bojkovice A-VSC Zlín B Ogrodník Z.
5708.03. 10:00VSC Zlín A-TJ Nivnice  Prokopec V.
 20. kolo
5816.03. 12:00TJ Bojkovice C-TJ Bojkovice B Zimmermann T.
5916.03. 12:00TJ Bojkovice A-VSC Zlín B Ogrodník Z.
6008.03. 13:00VSC Zlín A-TJ Nivnice  Prokopec V.

Tabulka Zahájení soutěže 2007/2008


Skupina ZLK-JRI

p.družstvozápasůVPSsetymíčebody
1.VSK Staré Město 00000:00:00
2.TJ Nivnice 00000:00:00
3.TJ Bojkovice 00000:00:00
4.VK Austin Vsetín 00000:00:00
5.SKP Holešov 00000:00:00
6.VSC Zlín KTI00000:00:00
 1. kolo
114.10. 09:00VSK Staré Město -VSC Zlín KTI Straka P.
213.10. 11:00TJ Nivnice -SKP Holešov  Brulík J.
306.10. 09:00TJ Bojkovice -VK Austin Vsetín  Ogrodník Z.
 2. kolo
414.10. 12:00VSK Staré Město -VSC Zlín KTI Straka P.
513.10. 15:00TJ Nivnice -SKP Holešov  Brulík J.
606.10. 13:00TJ Bojkovice -VK Austin Vsetín  Ogrodník Z.
 3. kolo
727.10. 09:00VSK Staré Město -TJ Nivnice  Darmovzal P.
828.10. 09:00VSC Zlín KTI-VK Austin Vsetín  Prokopec V.
928.10. 09:00TJ Bojkovice -SKP Holešov  Šabršula K.
 4. kolo
1027.10. 13:00VSK Staré Město -TJ Nivnice  Darmovzal P.
1128.10. 12:00VSC Zlín KTI-VK Austin Vsetín  Prokopec V.
1228.10. 12:00TJ Bojkovice -SKP Holešov  Šabršula K.
 5. kolo
1311.11. 09:00TJ Nivnice -VSC Zlín KTI Brulík J.
1403.11. 10:00TJ Bojkovice -VSK Staré Město  Ogrodník Z.
1511.11. 10:00VK Austin Vsetín -SKP Holešov  Dočkal Z.
 6. kolo
1611.11. 12:00TJ Nivnice -VSC Zlín KTI Brulík J.
1703.11. 13:00TJ Bojkovice -VSK Staré Město  Ogrodník Z.
1810.11. 15:00VK Austin Vsetín -SKP Holešov  Dočkal Z.
 7. kolo
1924.11. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice  Šabršula K.
2025.11. 09:00VSC Zlín KTI-SKP Holešov  Vybíral V.
2124.11. 10:00VSK Staré Město -VK Austin Vsetín  Straka P.
 8. kolo
2224.11. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice  Šabršula K.
2325.11. 12:00VSC Zlín KTI-SKP Holešov  Vybíral V.
2424.11. 13:00VSK Staré Město -VK Austin Vsetín  Straka P.
 9. kolo
2509.12. 09:00TJ Bojkovice -VSC Zlín KTI Ogrodník Z.
2609.12. 10:00VK Austin Vsetín -TJ Nivnice  Sláčik J.
2708.12. 10:00SKP Holešov -VSK Staré Město  Kolář Z.
 10. kolo
2809.12. 12:00TJ Bojkovice -VSC Zlín KTI Ogrodník Z.
2909.12. 13:00VK Austin Vsetín -TJ Nivnice  Sláčik J.
3008.12. 13:00SKP Holešov -VSK Staré Město  Kolář Z.
 11. kolo
3120.01. 09:00VSC Zlín KTI-VSK Staré Město  Prokopec V.
3220.01. 10:00SKP Holešov -TJ Nivnice  Kolář Z.
3320.01. 10:00VK Austin Vsetín -TJ Bojkovice  Laža P.
 12. kolo
3420.01. 12:00VSC Zlín KTI-VSK Staré Město  Prokopec V.
3520.01. 14:00SKP Holešov -TJ Nivnice  Kolář Z.
3620.01. 13:00VK Austin Vsetín -TJ Bojkovice  Laža P.
 13. kolo
3702.02. 10:00TJ Nivnice -VSK Staré Město  Brulík J.
3803.02. 09:00VK Austin Vsetín -VSC Zlín KTI Dočkal Z.
3902.02. 10:00SKP Holešov -TJ Bojkovice  Kolář Z.
 14. kolo
4002.02. 13:00TJ Nivnice -VSK Staré Město  Brulík J.
4103.02. 12:00VK Austin Vsetín -VSC Zlín KTI Dočkal Z.
4202.02. 13:00SKP Holešov -TJ Bojkovice  Kolář Z.
 15. kolo
4317.02. 09:00VSC Zlín KTI-TJ Nivnice  Gresl J.
4416.02. 11:00VSK Staré Město -TJ Bojkovice  Straka P.
4517.02. 09:00SKP Holešov -VK Austin Vsetín  Kolář Z.
 16. kolo
4617.02. 12:00VSC Zlín KTI-TJ Nivnice  Gresl J.
4716.02. 15:00VSK Staré Město -TJ Bojkovice  Straka P.
4817.02. 14:00SKP Holešov -VK Austin Vsetín  Kolář Z.
 17. kolo
4901.03. 10:00TJ Bojkovice -TJ Nivnice  Ogrodník Z.
5002.03. 09:00SKP Holešov -VSC Zlín KTI Kolář Z.
5102.03. 10:00VK Austin Vsetín -VSK Staré Město  Pavlica B.
 18. kolo
5201.03. 13:00TJ Bojkovice -TJ Nivnice  Ogrodník Z.
5302.03. 14:00SKP Holešov -VSC Zlín KTI Kolář Z.
5402.03. 13:00VK Austin Vsetín -VSK Staré Město  Pavlica B.
 19. kolo
5516.03. 09:00VSC Zlín KTI-TJ Bojkovice  Prokopec V.
5615.03. 10:00TJ Nivnice -VK Austin Vsetín  Brulík J.
5715.03. 11:00VSK Staré Město -SKP Holešov  Darmovzal P.
 20. kolo
5816.03. 12:00VSC Zlín KTI-TJ Bojkovice  Prokopec V.
5915.03. 13:00TJ Nivnice -VK Austin Vsetín  Brulík J.
6015.03. 15:00VSK Staré Město -SKP Holešov  Darmovzal P.