Volejbal Nivnice

oficiální weblog nivnického volejbalu

22.10.2010
Liga 2010 2-M-C (tabulka)

Skupina 2-M-C

p.

družstvo

utkání

V

P

K

sety

míče

body

1.

TJ Sokol Bučovice

6

6

0

0

18:1

472:335

12

2.

VS Drásov

6

5

1

0

17:5

527:457

11

3.

TJ Holubice

6

5

1

0

16:7

548:480

11

4.

TJ Sokol Palkovice

6

3

3

0

11:12

497:501

9

5.

SK UP Olomouc

6

3

3

0

9:13

466:517

9

6.

TJ Nový Jičín

6

2

4

0

11:15

567:587

8

7.

TJ Tatran Poštorná

6

2

4

0

9:13

478:518

8

8.

TJ Nivnice

6

2

4

0

8:13

480:504

8

9.

TJ Hlučín

6

1

5

0

6:15

447:500

7

10.

Volejbal Vyškov

6

1

5

0

5:16

431:514

7



Celý příspěvek

13.10.2009
průběžná tabulka muži A

Skupina ZLK-M

Řídící soutěže Ing.Petr Straka,Slavomírova 1732,686 03 Staré Město,M:737158551,e.mail:straka@cvf.cz

p.družstvoutkáníVPSsetymíčebody
1.TJ Nivnice 440012:0300:2288
2.TJ Bojkovice A431011:3319:2677
3.VK MEZ Vsetín 41304:9268:3025
4.SKP Holešov B41304:10303:3155
5.VSK Staré Město B41304:10290:3355
6.TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A41303:11265:3195
7.SKV Hošťálková 22006:0151:1254
8.VK Napajedla 21103:4152:1573
9.SK Spartak Hulín


Celý příspěvek

04.03.2009
video ze Vsetína



Celý příspěvek

15.02.2009
Výhra ve Vsetíně

14.02. 10:00VK MEZ Vsetín-TJ Nivnice  

0:3 (-12,-15,-23)

14.02. 13:00VK MEZ Vsetín-TJ Nivnice  

2:3 (21,-14,-27,21,-11)

p.družstvoutkáníVPSsetymíčebody
1.VSK Staré Město B20173055:161692:134237
2.TJ Nivnice 18153049:221597:139533
3.VK Napajedla18126041:271546:145930
4.TJ Bojkovice A20911033:441614:171729
5.VK MEZ Vsetín18414024:461470:158322
6.SK Spartak Hulín 16511022:371175:133221
7.Slovácká Slavia UH18216019:511380:164620



Celý příspěvek

08.02.2009
Tabulka 08 02 2009

Skupina ZLK-M

 07.02. 10:00TJ Nivnice -Slovácká Slavia UH 3:1 (14,20,-20,23)

 07.02. 13:00TJ Nivnice -Slovácká Slavia UH 3:0 (12,19,16)

p.družstvoutkáníVPSsetymíčebody
1.VSK Staré Město B18162051:131523:118034
2.TJ Nivnice 16133043:201411:124329
3.VK Napajedla16115038:231384:129027
4.TJ Bojkovice A1899033:381492:156627
5.VK MEZ Vsetín16412022:401318:139720
6.Slovácká Slavia UH18216019:511380:164620
7.SK Spartak Hulín 14311016:371024:121017


Celý příspěvek

05.04.2008
konečné pořadí 2007/2008

Skupina ZLK-M

Nivnice 3. místo

p.družstvoutkáníVPSsetymíčebody
1.VSK Staré Město B28235074:312433:206551
2.TJ Bojkovice 28217067:342321:210749
3.TJ Nivnice 28199062:392324:214547
4.VK Austin Vsetín 281711058:392191:207845
5.VK Napajedla 281315054:552349:236841
6.TJ Sokol Troubky 281018041:682290:247138
7.Sokol Uh.Brod 28721039:692206:239535
8.SK Spartak Hulín 28226018:781814:229930



Celý příspěvek

18.11.2007
průběžný stav po 10. kole. Držíme první místo!

Skupina ZLK-M

p.družstvozápasůVPSsetymíčebody
1.TJ Nivnice 1082026:13925:81018
2.VK Austin Vsetín 1064021:14789:76616
3.VK Napajedla 1064023:18873:86016
4.TJ Bojkovice 1064019:15753:75416
5.VSK Staré Město B1064021:17858:81816
6.TJ Sokol Troubky 853018:16757:74013
7.SK Spartak Hulín 101908:27702:83111
8.Sokol Uh.Brod 80808:24642:7208


Celý příspěvek

30.09.2007
Tabulka Zahájení soutěže 2007/2008


Skupina ZLK-M

p.družstvozápasůVPSsetymíčebody
1.TJ Bojkovice 00000:00:00
2.VK Austin Vsetín 00000:00:00
3.VSK Staré Město B00000:00:00
4.TJ Nivnice 00000:00:00
5.VK Napajedla 00000:00:00
6.TJ Sokol Troubky 00000:00:00
7.Sokol Uh.Brod 00000:00:00
8.SK Spartak Hulín 00000:00:00

 1. kolo
113.10. 09:00SK Spartak Hulín -TJ Bojkovice  Škrabal J.
214.10. 11:00VK Austin Vsetín -Sokol Uh.Brod  Pavlica B.
313.10. 11:00VSK Staré Město B-TJ Sokol Troubky  Straka P.
413.10. 09:00TJ Nivnice -VK Napajedla  Bemer K.
 2. kolo
513.10. 13:00SK Spartak Hulín -TJ Bojkovice  Škrabal J.
614.10. 15:00VK Austin Vsetín -Sokol Uh.Brod  Pavlica B.
713.10. 15:00VSK Staré Město B-TJ Sokol Troubky  Straka P.
813.10. 13:00TJ Nivnice -VK Napajedla  Bemer K.
 3. kolo
920.10. 10:00VK Napajedla -SK Spartak Hulín  Prokopec V.
1020.10. 10:00TJ Nivnice -TJ Sokol Troubky  Brulík J.
1120.10. 10:00Sokol Uh.Brod -VSK Staré Město B Bemer K.
1220.10. 10:00TJ Bojkovice -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
 4. kolo
1320.10. 13:00VK Napajedla -SK Spartak Hulín  Prokopec V.
1420.10. 13:00TJ Nivnice -TJ Sokol Troubky  Brulík J.
1520.10. 13:00Sokol Uh.Brod -VSK Staré Město B Bemer K.
1620.10. 13:00TJ Bojkovice -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
 5. kolo
1727.10. 09:00SK Spartak Hulín -VK Austin Vsetín  Hložková J.
1827.10. 11:00VSK Staré Město B-TJ Bojkovice  Straka P.
1927.10. 10:00TJ Nivnice -Sokol Uh.Brod  Bemer K.
2027.10. 10:00VK Napajedla -TJ Sokol Troubky  Chlubná P.
 6. kolo
2127.10. 13:00SK Spartak Hulín -VK Austin Vsetín  Hložková J.
2227.10. 15:00VSK Staré Město B-TJ Bojkovice  Straka P.
2327.10. 13:00TJ Nivnice -Sokol Uh.Brod  Bemer K.
2427.10. 13:00VK Napajedla -TJ Sokol Troubky  Chlubná P.
 7. kolo
2511.11. 10:00TJ Sokol Troubky -SK Spartak Hulín  Ticháček J.
2610.11. 10:00Sokol Uh.Brod -VK Napajedla  Šabršula K.
2710.11. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice  Bemer K.
2810.11. 11:00VK Austin Vsetín -VSK Staré Město B Bělocký A.
 8. kolo
2911.11. 13:00TJ Sokol Troubky -SK Spartak Hulín  Ticháček J.
3010.11. 13:00Sokol Uh.Brod -VK Napajedla  Šabršula K.
3110.11. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice  Bemer K.
3210.11. 15:00VK Austin Vsetín -VSK Staré Město B Bělocký A.
 9. kolo
3317.11. 11:00SK Spartak Hulín -VSK Staré Město B Zaoral K.
3417.11. 10:00TJ Nivnice -VK Austin Vsetín  Močička M.
3517.11. 10:00VK Napajedla -TJ Bojkovice  Hložková J.
3618.11. 10:00TJ Sokol Troubky -Sokol Uh.Brod  Ernst I.
 10. kolo
3717.11. 15:00SK Spartak Hulín -VSK Staré Město B Zaoral K.
3817.11. 13:00TJ Nivnice -VK Austin Vsetín  Močička M.
3917.11. 13:00VK Napajedla -TJ Bojkovice  Hložková J.
4018.11. 13:00TJ Sokol Troubky -Sokol Uh.Brod  Ernst I.
 11. kolo
4124.11. 10:00Sokol Uh.Brod -SK Spartak Hulín  Brulík J.
4201.12. 10:00TJ Bojkovice -TJ Sokol Troubky  Ogrodník Z.
4324.11. 09:00VK Austin Vsetín -VK Napajedla  Laža P.
4424.11. 09:00VSK Staré Město B-TJ Nivnice  Močička M.
 12. kolo
4524.11. 13:00Sokol Uh.Brod -SK Spartak Hulín  Brulík J.
4601.12. 13:00TJ Bojkovice -TJ Sokol Troubky  Ogrodník Z.
4724.11. 13:00VK Austin Vsetín -VK Napajedla  Laža P.
4824.11. 13:00VSK Staré Město B-TJ Nivnice  Močička M.
 13. kolo
4908.12. 11:00SK Spartak Hulín -TJ Nivnice  Chlubná P.
5008.12. 10:00VK Napajedla -VSK Staré Město B Deďo J.
5109.12. 10:00TJ Sokol Troubky -VK Austin Vsetín  Blaťák J.
5208.12. 10:00Sokol Uh.Brod -TJ Bojkovice  Bemer K.
 14. kolo
5308.12. 15:00SK Spartak Hulín -TJ Nivnice  Chlubná P.
5408.12. 13:00VK Napajedla -VSK Staré Město B Deďo J.
5509.12. 13:00TJ Sokol Troubky -VK Austin Vsetín  Blaťák J.
5608.12. 13:00Sokol Uh.Brod -TJ Bojkovice  Bemer K.
 15. kolo
5719.01. 10:00TJ Bojkovice -SK Spartak Hulín  Bemer K.
5819.01. 10:00Sokol Uh.Brod -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
5920.01. 10:00TJ Sokol Troubky -VSK Staré Město B Chytil A.
6019.01. 10:00VK Napajedla -TJ Nivnice  Deďo J.
 16. kolo
6119.01. 13:00TJ Bojkovice -SK Spartak Hulín  Bemer K.
6219.01. 13:00Sokol Uh.Brod -VK Austin Vsetín  Šabršula K.
6320.01. 13:00TJ Sokol Troubky -VSK Staré Město B Chytil A.
6419.01. 13:00VK Napajedla -TJ Nivnice  Deďo J.
 17. kolo
6526.01. 09:00SK Spartak Hulín -VK Napajedla  Sklenář M.
6627.01. 10:00TJ Sokol Troubky -TJ Nivnice  Škoda V.
6726.01. 10:00VSK Staré Město B-Sokol Uh.Brod  Straka P.
6826.01. 11:00VK Austin Vsetín -TJ Bojkovice  Sláčik J.
 18. kolo
6926.01. 13:00SK Spartak Hulín -VK Napajedla  Sklenář M.
7027.01. 13:00TJ Sokol Troubky -TJ Nivnice  Škoda V.
7126.01. 13:00VSK Staré Město B-Sokol Uh.Brod  Straka P.
7226.01. 15:00VK Austin Vsetín -TJ Bojkovice  Sláčik J.
 19. kolo
7302.02. 10:00VK Austin Vsetín -SK Spartak Hulín  Laža P.
7403.02. 10:00TJ Bojkovice -VSK Staré Město B Šabršula K.
7502.02. 10:00Sokol Uh.Brod -TJ Nivnice  Bemer K.
7603.02. 10:00TJ Sokol Troubky -VK Napajedla  Chlubná P.
 20. kolo
7702.02. 13:00VK Austin Vsetín -SK Spartak Hulín  Laža P.
7803.02. 13:00TJ Bojkovice -VSK Staré Město B Šabršula K.
7902.02. 13:00Sokol Uh.Brod -TJ Nivnice  Bemer K.
8003.02. 13:00TJ Sokol Troubky -VK Napajedla  Chlubná P.
 21. kolo
8109.02. 09:00SK Spartak Hulín -TJ Sokol Troubky  Hřebačka J.
8209.02. 10:00VK Napajedla -Sokol Uh.Brod  Prokopec V.
8309.02. 10:00TJ Bojkovice -TJ Nivnice  Bemer K.
8409.02. 10:00VSK Staré Město B-VK Austin Vsetín  Močička M.
 22. kolo
8509.02. 13:00SK Spartak Hulín -TJ Sokol Troubky  Hřebačka J.
8609.02. 13:00VK Napajedla -Sokol Uh.Brod  Prokopec V.
8709.02. 13:00TJ Bojkovice -TJ Nivnice  Bemer K.
8809.02. 13:00VSK Staré Město B-VK Austin Vsetín  Močička M.
 23. kolo
8916.02. 09:00VSK Staré Město B-SK Spartak Hulín  Straka P.
9016.02. 10:00VK Austin Vsetín -TJ Nivnice  Pavlica B.
9116.02. 10:00TJ Bojkovice -VK Napajedla  Bemer K.
9216.02. 10:00Sokol Uh.Brod -TJ Sokol Troubky  Šabršula K.
 24. kolo
9316.02. 13:00VSK Staré Město B-SK Spartak Hulín  Straka P.
9416.02. 13:00VK Austin Vsetín -TJ Nivnice  Pavlica B.
9516.02. 13:00TJ Bojkovice -VK Napajedla  Bemer K.
9616.02. 13:00Sokol Uh.Brod -TJ Sokol Troubky  Šabršula K.
 25. kolo
9708.03. 10:00SK Spartak Hulín -Sokol Uh.Brod  Zaoral K.
9809.03. 10:00TJ Sokol Troubky -TJ Bojkovice  Hložková J.
9908.03. 10:00VK Napajedla -VK Austin Vsetín  Valoušek P.
10008.03. 10:00TJ Nivnice -VSK Staré Město B Bemer K.
 26. kolo
10108.03. 13:00SK Spartak Hulín -Sokol Uh.Brod  Zaoral K.
10209.03. 13:00TJ Sokol Troubky -TJ Bojkovice  Hložková J.
10308.03. 13:00VK Napajedla -VK Austin Vsetín  Valoušek P.
10408.03. 13:00TJ Nivnice -VSK Staré Město B Bemer K.
 27. kolo
10515.03. 11:00TJ Nivnice -SK Spartak Hulín  Šabršula K.
10615.03. 09:00VSK Staré Město B-VK Napajedla  Darmovzal P.
10715.03. 10:00VK Austin Vsetín -TJ Sokol Troubky  Dočkal Z.
10815.03. 10:00TJ Bojkovice -Sokol Uh.Brod  Ogrodník Z.
 28. kolo
10915.03. 15:00TJ Nivnice -SK Spartak Hulín  Šabršula K.
11015.03. 13:00VSK Staré Město B-VK Napajedla  Darmovzal P.
11115.03. 13:00VK Austin Vsetín -TJ Sokol Troubky  Dočkal Z.
11215.03. 13:00TJ Bojkovice -Sokol Uh.Brod  Ogrodník Z.