Volejbal Nivnice

oficiální weblog nivnického volejbalu

22.09.2009
Rozlosování soutěže muži 2009/2010

Rozlosování okresní soutěže 2009/2010 muži, Nivnice B


Skupina UH-M-1

Vedoucí soutěže: Ing. Roman Brauner, Antonínská 584, 68725 Hluk; 737 663 551, brauner@kasko.cz

p.družstvoutkáníVPSsetymíčebody
1.DTJ Květná00000:00:00
2.TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B00000:00:00
3.TJ Vlčnov00000:00:00
4.VSK Staré Město C00000:00:00
5.TJ Sokol Uherský Brod00000:00:00
6.TJ Nivnice B00000:00:00
7.TJ Sokol Březolupy00000:00:00
8.TJ Bojkovice B00000:00:00
 1. kolo
118.10. 09:00Květná-Bojkovice B  
218.10. 09:00Uh. Hradiště B-Březolupy  
318.10. 09:00Vlčnov-Nivnice B  
418.10. 09:00St. Město C-Uh. Brod  
 2. kolo
518.10. 11:00Květná-Bojkovice B  
618.10. 11:00Uh. Hradiště B-Březolupy  
718.10. 11:00Vlčnov-Nivnice B  
818.10. 11:00St. Město C-Uh. Brod  
 3. kolo
925.10. 09:00Bojkovice B-Uh. Brod  
1001.11. 09:00Nivnice B-St. Město C  
1125.10. 09:00Březolupy-Vlčnov  
1225.10. 09:00Květná-Uh. Hradiště B  
 4. kolo
1325.10. 11:00Bojkovice B-Uh. Brod  
1401.11. 11:00Nivnice B-St. Město C  
1525.10. 11:00Březolupy-Vlčnov  
1625.10. 11:00Květná-Uh. Hradiště B  
 5. kolo
1708.11. 09:00Uh. Hradiště B-Bojkovice B  
1808.11. 09:00Vlčnov-Květná  
1908.11. 09:00St. Město C-Březolupy  
2008.11. 09:00Uh. Brod-Nivnice B  
 6. kolo
2108.11. 11:00Uh. Hradiště B-Bojkovice B  
2208.11. 11:00Vlčnov-Květná  
2308.11. 11:00St. Město C-Březolupy  
2408.11. 11:00Uh. Brod-Nivnice B  
 7. kolo
2515.11. 09:00Bojkovice B-Nivnice B  
2615.11. 09:00Březolupy-Uh. Brod  
2715.11. 09:00Květná-St. Město C  
2815.11. 09:00Uh. Hradiště B-Vlčnov  
 8. kolo
2915.11. 11:00Bojkovice B-Nivnice B  
3015.11. 11:00Březolupy-Uh. Brod  
3115.11. 11:00Květná-St. Město C  
3215.11. 11:00Uh. Hradiště B-Vlčnov  
 9. kolo
3322.11. 09:00Vlčnov-Bojkovice B  
3422.11. 09:00St. Město C-Uh. Hradiště B  
3522.11. 09:00Uh. Brod-Květná  
3629.11. 09:00Nivnice B-Březolupy  
 10. kolo
3722.11. 11:00Vlčnov-Bojkovice B  
3822.11. 11:00St. Město C-Uh. Hradiště B  
3922.11. 11:00Uh. Brod-Květná  
4029.11. 11:00Nivnice B-Březolupy  
 11. kolo
4106.12. 09:00Bojkovice B-Březolupy  
4206.12. 09:00Květná-Nivnice B  
4306.12. 09:00Uh. Hradiště B-Uh. Brod  
4406.12. 09:00Vlčnov-St. Město C  
 12. kolo
4506.12. 11:00Bojkovice B-Březolupy  
4606.12. 11:00Květná-Nivnice B  
4706.12. 11:00Uh. Hradiště B-Uh. Brod  
4806.12. 11:00Vlčnov-St. Město C  
 13. kolo
4913.12. 09:00St. Město C-Bojkovice B  
5013.12. 09:00Uh. Brod-Vlčnov  
5113.12. 09:00Nivnice B-Uh. Hradiště B  
5213.12. 09:00Březolupy-Květná  
 14. kolo
5313.12. 11:00St. Město C-Bojkovice B  
5413.12. 11:00Uh. Brod-Vlčnov  
5513.12. 11:00Nivnice B-Uh. Hradiště B  
5613.12. 11:00Březolupy-Květná  
 15. kolo
5717.01. 09:00Bojkovice B-Květná  
5817.01. 09:00Březolupy-Uh. Hradiště B  
5917.01. 09:00Nivnice B-Vlčnov  
6017.01. 09:00Uh. Brod-St. Město C  
 16. kolo
6117.01. 11:00Bojkovice B-Květná  
6217.01. 11:00Březolupy-Uh. Hradiště B  
6317.01. 11:00Nivnice B-Vlčnov  
6417.01. 11:00Uh. Brod-St. Město C  
 17. kolo
6524.01. 09:00Uh. Brod-Bojkovice B  
6624.01. 09:00St. Město C-Nivnice B  
6724.01. 09:00Vlčnov-Březolupy  
6824.01. 09:00Uh. Hradiště B-Květná  
 18. kolo
6924.01. 11:00Uh. Brod-Bojkovice B  
7024.01. 11:00St. Město C-Nivnice B  
7124.01. 11:00Vlčnov-Březolupy  
7224.01. 11:00Uh. Hradiště B-Květná  
 19. kolo
7307.02. 09:00Bojkovice B-Uh. Hradiště B  
7407.02. 09:00Květná-Vlčnov  
7507.02. 09:00Březolupy-St. Město C  
7607.02. 09:00Nivnice B-Uh. Brod  
 20. kolo
7707.02. 11:00Bojkovice B-Uh. Hradiště B  
7807.02. 11:00Květná-Vlčnov  
7907.02. 11:00Březolupy-St. Město C  
8007.02. 11:00Nivnice B-Uh. Brod  
 21. kolo
8114.02. 09:00Nivnice B-Bojkovice B  
8214.02. 09:00Uh. Brod-Březolupy  
8314.02. 09:00St. Město C-Květná  
8414.02. 09:00Vlčnov-Uh. Hradiště B  
 22. kolo
8514.02. 11:00Nivnice B-Bojkovice B  
8614.02. 11:00Uh. Brod-Březolupy  
8714.02. 11:00St. Město C-Květná  
8814.02. 11:00Vlčnov-Uh. Hradiště B  
 23. kolo
8921.02. 09:00Bojkovice B-Vlčnov  
9021.02. 09:00Uh. Hradiště B-St. Město C  
9121.02. 09:00Květná-Uh. Brod  
9221.02. 09:00Březolupy-Nivnice B  
 24. kolo
9321.02. 11:00Bojkovice B-Vlčnov  
9421.02. 11:00Uh. Hradiště B-St. Město C  
9521.02. 11:00Květná-Uh. Brod  
9621.02. 11:00Březolupy-Nivnice B  
 25. kolo
9707.03. 09:00Březolupy-Bojkovice B  
9807.03. 09:00Nivnice B-Květná  
9907.03. 09:00Uh. Brod-Uh. Hradiště B  
10007.03. 09:00St. Město C-Vlčnov  
 26. kolo
10107.03. 11:00Březolupy-Bojkovice B  
10207.03. 11:00Nivnice B-Květná  
10307.03. 11:00Uh. Brod-Uh. Hradiště B  
10407.03. 11:00St. Město C-Vlčnov  
 27. kolo
10514.03. 09:00Bojkovice B-St. Město C  
10614.03. 09:00Vlčnov-Uh. Brod  
10721.03. 09:00Uh. Hradiště B-Nivnice B  
10814.03. 09:00Květná-Březolupy  
 28. kolo
10914.03. 11:00Bojkovice B-St. Město C  
11014.03. 11:00Vlčnov-Uh. Brod  
11121.03. 11:00Uh. Hradiště B-Nivnice B  
11214.03. 11:00Květná-Březolupy
Zapsal: ben 22.09.2009 21:53:00

Komentáře



Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: