Volejbal Nivnice

oficiální weblog nivnického volejbalu

13.10.2009
průběžná tabulka muži A

Skupina ZLK-M

Řídící soutěže Ing.Petr Straka,Slavomírova 1732,686 03 Staré Město,M:737158551,e.mail:straka@cvf.cz

p.družstvoutkáníVPSsetymíčebody
1.TJ Nivnice 440012:0300:2288
2.TJ Bojkovice A431011:3319:2677
3.VK MEZ Vsetín 41304:9268:3025
4.SKP Holešov B41304:10303:3155
5.VSK Staré Město B41304:10290:3355
6.TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A41303:11265:3195
7.SKV Hošťálková 22006:0151:1254
8.VK Napajedla 21103:4152:1573
9.SK Spartak Hulín

1. kolo
103.10. 10:00SKV Hošťálková -—-  
203.10. 10:00VSK Staré Město B-SKP Holešov B 3:1 (-19,17,25,22)
303.10. 10:00TJ Nivnice -Slov.Slavia Uh.Hradiště A 3:0 (9,20,22)
403.10. 10:00TJ Bojkovice A-VK MEZ Vsetín  3:0 (18,22,17)
517.10. 10:00VK Napajedla -SK Spartak Hulín  Možnár M.
 2. kolo
603.10. 13:00SKV Hošťálková -—-  
703.10. 13:00VSK Staré Město B-SKP Holešov B 1:3 (-19,-14,20,-11)
803.10. 13:00TJ Nivnice -Slov.Slavia Uh.Hradiště A 3:0 (20,20,18)
903.10. 13:00TJ Bojkovice A-VK MEZ Vsetín  3:0 (20,19,15)
1017.10. 13:00VK Napajedla -SK Spartak Hulín  Možnár M.
 3. kolo
1110.10. 10:00—--SK Spartak Hulín   
1210.10. 11:00VK MEZ Vsetín -VK Napajedla  1:3 (-21,21,-16,-20)
1311.10. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-TJ Bojkovice A 0:3 (-23,-25,-20)
1410.10. 10:00SKP Holešov B-TJ Nivnice  0:3 (-22,-12,-16)
1510.10. 10:00SKV Hošťálková -VSK Staré Město B 3:0 (20,21,17)
 4. kolo
1610.10. 13:00—--SK Spartak Hulín   
1710.10. 15:00VK MEZ Vsetín -VK Napajedla  3:0 (19,16,21)
1811.10. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-TJ Bojkovice A 3:2 (-13,15,17,-10,10)
1910.10. 13:00SKP Holešov B-TJ Nivnice  0:3 (-23,-23,-23)
2010.10. 13:00SKV Hošťálková -VSK Staré Město B 3:0 (20,23,24)
 5. kolo
2124.10. 10:00VSK Staré Město B-—-  
2224.10. 10:00TJ Nivnice -SKV Hošťálková  Šabršula K.
2324.10. 10:00TJ Bojkovice A-SKP Holešov B Bemer K.
2424.10. 10:00VK Napajedla -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Deďo M.
2524.10. 11:00SK Spartak Hulín -VK MEZ Vsetín  Hřebačka J.
 6. kolo
2624.10. 13:00VSK Staré Město B-—-  
2724.10. 13:00TJ Nivnice -SKV Hošťálková  Šabršula K.
2824.10. 13:00TJ Bojkovice A-SKP Holešov B Bemer K.
2924.10. 13:00VK Napajedla -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Deďo M.
3024.10. 15:00SK Spartak Hulín -VK MEZ Vsetín  Hřebačka J.
 7. kolo
3131.10. 10:00—--VK MEZ Vsetín   
3201.11. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-SK Spartak Hulín  Možnár M.
3331.10. 11:00SKP Holešov B-VK Napajedla  Škrabal J.
3431.10. 11:00SKV Hošťálková -TJ Bojkovice A Křivý O.
3531.10. 10:00VSK Staré Město B-TJ Nivnice  Straka P.
 8. kolo
3631.10. 13:00—--VK MEZ Vsetín   
3701.11. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-SK Spartak Hulín  Možnár M.
3831.10. 15:00SKP Holešov B-VK Napajedla  Škrabal J.
3931.10. 15:00SKV Hošťálková -TJ Bojkovice A Křivý O.
4031.10. 13:00VSK Staré Město B-TJ Nivnice  Straka P.
 9. kolo
4107.11. 10:00TJ Nivnice -—-  
4207.11. 10:00TJ Bojkovice A-VSK Staré Město B Bemer K.
4307.11. 10:00VK Napajedla -SKV Hošťálková  Možnár M.
4407.11. 11:00SK Spartak Hulín -SKP Holešov B Hřebačka J.
4507.11. 11:00VK MEZ Vsetín -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Dočkal Z.
 10. kolo
4607.11. 13:00TJ Nivnice -—-  
4707.11. 13:00TJ Bojkovice A-VSK Staré Město B Bemer K.
4807.11. 13:00VK Napajedla -SKV Hošťálková  Šabršula K.
4907.11. 15:00SK Spartak Hulín -SKP Holešov B Hřebačka J.
5007.11. 15:00VK MEZ Vsetín -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Dočkal Z.
 11. kolo
5121.11. 10:00—--Slov.Slavia Uh.Hradiště A  
5214.11. 10:00SKP Holešov B-VK MEZ Vsetín  Hřebačka J.
5321.11. 10:00SKV Hošťálková -SK Spartak Hulín  Pavlica B.
5421.11. 10:00VSK Staré Město B-VK Napajedla  Straka P.
5514.11. 10:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice A Šabršula K.
 12. kolo
5621.11. 13:00—--Slov.Slavia Uh.Hradiště A  
5714.11. 13:00SKP Holešov B-VK MEZ Vsetín  Hřebačka J.
5821.11. 13:00SKV Hošťálková -SK Spartak Hulín  Pavlica B.
5921.11. 13:00VSK Staré Město B-VK Napajedla  Straka P.
6014.11. 13:00TJ Nivnice -TJ Bojkovice A Šabršula K.
 13. kolo
6128.11. 10:00TJ Bojkovice A-—-  
6228.11. 10:00VK Napajedla -TJ Nivnice  Prokopec V.
6328.11. 11:00SK Spartak Hulín -VSK Staré Město B Hřebačka J.
6428.11. 11:00VK MEZ Vsetín -SKV Hošťálková  Křivý O.
6529.11. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-SKP Holešov B Bemer K.
 14. kolo
6628.11. 13:00TJ Bojkovice A-—-  
6728.11. 13:00VK Napajedla -TJ Nivnice  Prokopec V.
6828.11. 15:00SK Spartak Hulín -VSK Staré Město B Hřebačka J.
6928.11. 15:00VK MEZ Vsetín -SKV Hošťálková  Křivý O.
7029.11. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-SKP Holešov B Bemer K.
 15. kolo
7105.12. 10:00—--SKP Holešov B  
7205.12. 10:00SKV Hošťálková -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Burda P.
7305.12. 10:00VSK Staré Město B-VK MEZ Vsetín  Straka P.
7405.12. 10:00TJ Nivnice -SK Spartak Hulín  Bemer K.
7505.12. 10:00TJ Bojkovice A-VK Napajedla  Šabršula K.
 16. kolo
7605.12. 13:00—--SKP Holešov B  
7705.12. 13:00SKV Hošťálková -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Burda P.
7805.12. 13:00VSK Staré Město B-VK MEZ Vsetín  Straka P.
7905.12. 13:00TJ Nivnice -SK Spartak Hulín  Bemer K.
8005.12. 13:00TJ Bojkovice A-VK Napajedla  Šabršula K.
 17. kolo
8112.12. 10:00VK Napajedla -—-  
8212.12. 10:00SK Spartak Hulín -TJ Bojkovice A Škrabal J.
8312.12. 11:00VK MEZ Vsetín -TJ Nivnice  Laža P.
8413.12. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-VSK Staré Město B Možnár M.
8512.12. 10:00SKP Holešov B-SKV Hošťálková  Kolář Z.
 18. kolo
8612.12. 13:00VK Napajedla -—-  
8712.12. 13:00SK Spartak Hulín -TJ Bojkovice A Škrabal J.
8812.12. 15:00VK MEZ Vsetín -TJ Nivnice  Laža P.
8913.12. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-VSK Staré Město B Možnár M.
9012.12. 13:00SKP Holešov B-SKV Hošťálková  Kolář Z.
 19. kolo
9116.01. 10:00—--SKV Hošťálková   
9216.01. 10:00SKP Holešov B-VSK Staré Město B Škrabal J.
9317.01. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-TJ Nivnice  Močička M.
9416.01. 10:00VK MEZ Vsetín -TJ Bojkovice A Dočkal Z.
9516.01. 11:00SK Spartak Hulín -VK Napajedla  Hřebačka J.
 20. kolo
9616.01. 13:00—--SKV Hošťálková   
9716.01. 13:00SKP Holešov B-VSK Staré Město B Škrabal J.
9817.01. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-TJ Nivnice  Močička M.
9916.01. 13:00VK MEZ Vsetín -TJ Bojkovice A Dočkal Z.
10016.01. 15:00SK Spartak Hulín -VK Napajedla  Hřebačka J.
 21. kolo
10123.01. 10:00SK Spartak Hulín -—-  
10223.01. 10:00VK Napajedla -VK MEZ Vsetín  Možnár M.
10323.01. 10:00TJ Bojkovice A-Slov.Slavia Uh.Hradiště A Bemer K.
10423.01. 10:00TJ Nivnice -SKP Holešov B Šabršula K.
10523.01. 10:00VSK Staré Město B-SKV Hošťálková  Straka P.
 22. kolo
10623.01. 13:00SK Spartak Hulín -—-  
10723.01. 13:00VK Napajedla -VK MEZ Vsetín  Možnár M.
10823.01. 13:00TJ Bojkovice A-Slov.Slavia Uh.Hradiště A Bemer K.
10923.01. 13:00TJ Nivnice -SKP Holešov B Šabršula K.
11023.01. 13:00VSK Staré Město B-SKV Hošťálková  Straka P.
 23. kolo
11130.01. 10:00—--VSK Staré Město B  
11230.01. 10:00SKV Hošťálková -TJ Nivnice  Křivý O.
11330.01. 10:00SKP Holešov B-TJ Bojkovice A Hložková Z.
11431.01. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-VK Napajedla  Darmovzal P.
11530.01. 10:00VK MEZ Vsetín -SK Spartak Hulín  Laža P.
 24. kolo
11630.01. 13:00—--VSK Staré Město B  
11730.01. 13:00SKV Hošťálková -TJ Nivnice  Křivý O.
11830.01. 13:00SKP Holešov B-TJ Bojkovice A Hložková Z.
11931.01. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-VK Napajedla  Darmovzal P.
12030.01. 13:00VK MEZ Vsetín -SK Spartak Hulín  Laža P.
 25. kolo
12106.02. 10:00VK MEZ Vsetín -—-  
12206.02. 10:00SK Spartak Hulín -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Hřebačka J.
12306.02. 10:00VK Napajedla -SKP Holešov B Deďo M.
12406.02. 10:00TJ Bojkovice A-SKV Hošťálková  Šabršula K.
12506.02. 10:00TJ Nivnice -VSK Staré Město B Bemer K.
 26. kolo
12606.02. 13:00VK MEZ Vsetín -—-  
12706.02. 13:00SK Spartak Hulín -Slov.Slavia Uh.Hradiště A Hřebačka J.
12806.02. 13:00VK Napajedla -SKP Holešov B Deďo M.
12906.02. 13:00TJ Bojkovice A-SKV Hošťálková  Šabršula K.
13006.02. 13:00TJ Nivnice -VSK Staré Město B Bemer K.
 27. kolo
13113.02. 10:00—--TJ Nivnice   
13213.02. 10:00VSK Staré Město B-TJ Bojkovice A Možnár M.
13313.02. 10:00SKV Hošťálková -VK Napajedla  Křivý O.
13413.02. 09:00SKP Holešov B-SK Spartak Hulín  Kolář Z.
13514.02. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-VK MEZ Vsetín  Straka P.
 28. kolo
13613.02. 13:00—--TJ Nivnice   
13713.02. 13:00VSK Staré Město B-TJ Bojkovice A Možnár M.
13813.02. 13:00SKV Hošťálková -VK Napajedla  Křivý O.
13913.02. 13:00SKP Holešov B-SK Spartak Hulín  Kolář Z.
14014.02. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-VK MEZ Vsetín  Straka P.
 29. kolo
14127.02. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-—-  
14227.02. 11:00VK MEZ Vsetín -SKP Holešov B Pavlica B.
14327.02. 11:00SK Spartak Hulín -SKV Hošťálková  Škrabal J.
14427.02. 10:00VK Napajedla -VSK Staré Město B Možnár M.
14527.02. 10:00TJ Bojkovice A-TJ Nivnice  Bemer K.
 30. kolo
14627.02. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-—-  
14727.02. 15:00VK MEZ Vsetín -SKP Holešov B Pavlica B.
14827.02. 15:00SK Spartak Hulín -SKV Hošťálková  Škrabal J.
14927.02. 13:00VK Napajedla -VSK Staré Město B Valoušek P.
15027.02. 13:00TJ Bojkovice A-TJ Nivnice  Bemer K.
 31. kolo
15106.03. 10:00—--TJ Bojkovice A  
15206.03. 10:00TJ Nivnice -VK Napajedla  Šabršula K.
15306.03. 10:00VSK Staré Město B-SK Spartak Hulín  Straka P.
15406.03. 10:00SKV Hošťálková -VK MEZ Vsetín  Bělocký A.
15506.03. 10:00SKP Holešov B-Slov.Slavia Uh.Hradiště A Hložková Z.
 32. kolo
15606.03. 13:00—--TJ Bojkovice A  
15706.03. 13:00TJ Nivnice -VK Napajedla  Šabršula K.
15806.03. 13:00VSK Staré Město B-SK Spartak Hulín  Straka P.
15906.03. 13:00SKV Hošťálková -VK MEZ Vsetín  Bělocký A.
16006.03. 13:00SKP Holešov B-Slov.Slavia Uh.Hradiště A Hložková Z.
 33. kolo
16113.03. 10:00SKP Holešov B-—-  
16214.03. 10:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-SKV Hošťálková  Dziacký J.
16313.03. 10:00VK MEZ Vsetín -VSK Staré Město B Laža P.
16427.03. 11:00SK Spartak Hulín -TJ Nivnice  Škrabal J.
16513.03. 10:00VK Napajedla -TJ Bojkovice A Možnár M.
 34. kolo
16613.03. 13:00SKP Holešov B-—-  
16714.03. 13:00Slov.Slavia Uh.Hradiště A-SKV Hošťálková  Dziacký J.
16813.03. 13:00VK MEZ Vsetín -VSK Staré Město B Laža P.
16927.03. 15:00SK Spartak Hulín -TJ Nivnice  Škrabal J.
17013.03. 13:00VK Napajedla -TJ Bojkovice A Možnár M.
 35. kolo
17120.03. 10:00—--VK Napajedla   
17220.03. 10:00TJ Bojkovice A-SK Spartak Hulín  Šabršula K.
17320.03. 10:00TJ Nivnice -VK MEZ Vsetín  Bemer K.
17420.03. 10:00VSK Staré Město B-Slov.Slavia Uh.Hradiště A Možnár M.
17520.03. 10:00SKV Hošťálková -SKP Holešov B Burda P.
 36. kolo
17620.03. 13:00—--VK Napajedla   
17720.03. 13:00TJ Bojkovice A-SK Spartak Hulín  Šabršula K.
17820.03. 13:00TJ Nivnice -VK MEZ Vsetín  Bemer K.
17920.03. 13:00VSK Staré Město B-Slov.Slavia Uh.Hradiště A Možnár M.
18020.03. 13:00SKV Hošťálková -SKP Holešov B Burda P.
Zapsal: ben 13.10.2009 19:21:00

Komentáře



Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: